Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ederra Restaurant

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Ederra Restaurant 430 645 (без пијалок)

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

Ederra Resturant (екс Рагуза 919) е совршено место за организирање на Вашите прослави и свечености. Место кое плени со својата пријатна и свечена атмосфера.

 

Ресторанот располага со капацитет од 430 гости, лоциран на само 4км од центарот на градот, надвор од градскиот метеж, со сопствен паркинг простор.

 

Ресторан со 20 годишно искуство, кое ви гарантира врвен квалитет, без оглед дали станува збор за венчавка, роденден или коктел.

 

Дозволете нашиот професионален тим да се погрижи за вашата прослава, бидете дел од многуте наши задоволни клиенти.

 

Споделете ги најубавите моменти со нас.

 

Ederra Resturant - 20 годишна традиција на вкусна храна и врвна услуга.

 

Ве очекуваме.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Мапа на свадбена локација

View Ederra Restaurant in larger map