Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Маркиз Делукс

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking
Место Капацитет Цена
Маркиз Делукс 400 920 (без пијалок)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 70 243 758

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

ЕКСТРА ПРОМОЦИЈА

  • Свадбен ПОПУСТ од 2 евра по мени за сите резервации од 01.12 до 31.12.2018

 

СВАДБЕН ПОПУСТ

  • Специјален ПОПУСТ за свадба во 2019 резервирана до крај на ОКТОМВРИ 2018
  • Со вклучена декорација по ваш избор

 

Со големо задоволство ги поканувамe идните брачни двојки кои имаат интерес да резервираат термин за својата свадбена прослава во Markiz DeLuxe, да дојдат на комплексот и да ја осетат магијата на прекрасната локација на отворено, под луксузни шатори и небо со ѕвезди.

 

Во раскошен и природен амбиент, на отворено, луксузни свадби, корпоративни средби, крштевки и други свечености, совршено организирани согласно Вашите желби, со прекрасно декорирани шатори од врвни дизајнери во најмодерен стил.

 

Со закажување на секоја свадба вклучено во цената е и декорација, професионално осветлување, шампањ, невестинска торта и матично.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Markiz DeLuxe in larger map