Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ресторан Белла

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Ресторан Белла 650 По договор

Краток опис

Ресторан Белла воодушевува со својот раскошен, ексклузивно дизајниран ентериер. Врвната услуга прекрасниот амбиент исклучително добра храна и поволни цени. Нашиот персонал е тука за вас да ви ги овозможи следниве свечености: свадби, коктел забави, приватни вечери, бизнис вечери, крштевки, семинари и кетеринг услуги.

 

Повелете препуштете се во веселбата и нека вашите најубави моменти станат ваши највредни спомени. Повелете посетете не и уверете се.

 

  • 500€ ПОПУСТ + ГРАТИС ОСВЕТЛУВАЊЕ за сите резервирани свадби во ЈАНУАРИ, ФЕВРУАРИ и МАРТ 2018

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Мапа на свадбена локација

View Restaurant Bella in larger map