Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Green Garden

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba
Место Капацитет Цена
Green Garden 500 1300-1800 (без пијалaк)

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

Ресторан Green Garden организира свечености и свадби до 550 гости.

 

СВАДБЕНО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

 

  • Ваучер за попуст за патување на една од егзотичните дестинации како Бали, Малдиви, Канарски Острови и многу други одлични понуди! 

 

>>> Отсега можност за организирање на свадба до 15-ти НОЕМВРИ <<<

 

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ

  • За сите резервирани свадби од понеделник до четврток следува специјален попуст

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Green Garden in larger map