Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ресторан Далиа / Ханибал

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Otvoren Prostor Privaten Parking WiFi Klimatizirano
Место Капацитет Цена
Ресторан Далиа / Ханибал 400 + 160 (базен) По договор

Краток опис

ЛЕТНА ПРОМОЦИЈА

  • До 3€ ПОПУСТ на целосното мени за закажани свадби во ЈУНИ, ЈУЛИ и АВГУСТ

 

СПЕЦИЈАЛЕН ПОПУСТ за останатите термини во месец АПРИЛ и МАЈ 2018

  • 10% ПОПУСТ + ГРАТИС декорирана шеќерна маса 


Нашето 26 годишно искуство во угостителството под брендот Ханибал, максималната посветеност и желбата за задоволни клиенти се клучот за нашиот успех во работењето.

 

Кај нас гостите имаат можност да уживаат во највкусната храна приготвена од вистински мајстори во кулинарството во најсовремена кујна по сите светски стандарди и да бидат беспрекорно услужени од нашиот професионален персонал. Накратко да ви раскажеме зошто одбравме новото име да биде токму “Dalia”...

 

Инспирацијата е од прекрасниот цвет именуван Далиа, кој симболизира креативност, чесност, внатрешна сила, елеганција и добра промена. Покрај тоа што ова цвеќе е посебено по својот изглед, во себе носи и инспиративна порака. Повелете заедно да го прославиме почетокот на вашата приказна.

 

ПРОМОЦИЈА

  • ГРАТИС декорирана шеќерна маса за резервирани термини во 2018 најдоцна до 30.01.2018


ГРАТИС ШЕЌЕРНА МАСА

  • Со најразлично овошје
  • Чоколадна фонтана
  • Капкејкс
  • Персонализирани путер колачиња
  • Бајадери
  • И уште многу слатки задоволства

Мапа на свадбена локација

View Restaurant Dalia / Hanibal in larger map