Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Хермес Летна Градина

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Otvoren Prostor Privaten Parking WiFi Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Ресторан Хермес 500 По договор
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 75 446 024

Краток опис

  • ПРОМОТИВНА ЦЕНА од 16€ со се' вклучено во цената за секоја свадба закажана за 2019 година (до пополнување на термините)

 

Ресторанот ХЕРМЕС – Летна Градина ви нуди одличен летен амбиент за свадби, и секакви прослави и свечености на отворено со капацитет до 500 гости.

 

Совршен спој на луксузна свадбена сала со игротека на отворено и затворено за најмалите и невестински апартман во делукс класа.

 

Се наоѓаме на булевар Борис Трајковски спроти главната капија на ОХИС.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Мапа на свадбена локација

View Restaurant Hermes in larger map