Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Старо Буре - Wedding and pool events

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Старо Буре 350 (седење) / 1000 (коктел) По договор
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 71 453 626

Краток опис

Старо буре - wedding and pool events е идеално место за вашите прослави кое ќе ве остави без здив. На само 10 км од гратскиот метеж се наоѓа совршениот спој на интимната природа и модерно опремениот простор со базен кој ги нуди сите услови за современо организирање на прослави според замислата на секој клиент.

 

Дозволете вашата фантазија да ја претвориме во реалност. Уживајте во уникатната храна професионално подготвена од врвните мајстори, во најсовремена кујна по светски стандарди, сервирана за вистинско гурманско доживување. Нашиот тим Ви стои на располагање за да Ви помогне при планирањето на секој детаљ, што ќе придонесе вашата прослава да биде запаметена низ годините.

 

Дополнителни услуги:

  • Сопствен паркинг
  • Професионално озвучување
  • Професионално осветлување
  • Апартмани за младенците
  • Невестинска торта
  • Незаборавни гурмански деликатеси
  • Плаќање со кредитна картичка

 

Почувствувајте ја магијата на традицијата во современ амбиент.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација