Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Вила Ина

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Вила Ина 550 1490 (без пијалак)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 78 305 234

Краток опис

Вила Ина (Villa Ina) е сместена на падините на Водно, во близина на селото г. Нерези, и е совршено место на кое можете да ги организирате своите свадби, приеми, коктели, и забави, со капацитет на седење од 200 до 600 гости, или капацитет со гости на стоење до 1200 гости. Просторот обезбедува приватен паркинг за 85 возила.

 

Вила Ина има хортикултурно уреден простор за поставување на бина / сцена од 40 м2, како и подиум за играње од 120 м2, поседува базен и покриен ресторантски дел од 200 м2 кој може да се користи во случај на неповолни временски услови.  Остатокот од просторот е покриен со првокласна трева, со што самиот амбиент добива на елеганција. Распоредот на масите се прави според замислата на клиентот, а тимот задолжен за организирање на настанот обезбедува соодветно украсување и осветлување според желба на гостите, со што целиот настан, особено ако е во вечерните часови, изгледа совршено свечено и романтично.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Villa Ina in larger map