Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Кафе Игротека Теди Беар

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Место Капацитет Цена
Кафе Игротека Теди Беар 30 деца + 50 возрасни (внатре); 50 возрасни (надвор) 1500
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон:

    +389 78 492 380

Краток опис

Кафе Игротека Теди Беар е ново отворена игротека на ул. Христо Татарчев бр.280 во Припор. Работиме како кафе - игротека каде може да се опуштите на кафе муабет додека вашите најмали се забавуваат. Нудиме и дневен престој за деца.

 

Игротеката е под видео надзор и со сопствен паркинг. Отворени сме за секаков тип на соработка од изнајмување на простор до целосна организација на роденденските забави. За време на роденденска забава само гостите го користат просторот.

 

Нудиме одлична забава во траење од 2 часа со вклучени грицки, шампањско, прибор, покани, диско, анимација. Цените се достапни за сите почнувајќи од 1500 ден.

 

Капацитетот внатре е до 30 деца и 50 возрасни, а во адаптација е и летна тераса. Работно време секој ден од 12 до 22 часот.

 

Дојдете, уживајте и забавувајте се на вашата роденденска забава.

Мапа на игротека

View Kafe Igroteka Teddy Bear in larger map