Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Orange Kids Club & Caffè

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Место Капацитет Цена
Orange Kids Club & Caffè 40 деца + 40 возрасни (внатре) / 30 возрасни (тераса за пушачи) 1500 (2 часа простор)
Испратете барање или јавете ни се
 • Телефон:

  +389 78 938 917

Актуелни понуди

ПРОМОЦИЈА НОЕМВРИ
3000
Редовна минимална цена
% 50
Попуст
МКД 1500
Заштеда
МКД 1500
Цена со попуст
Услови на користење
 • 2 часа ВИП закуп
 • МИНИ СЛАТКА МАСИЧКА
 • ПОДАРОК за славеникот
 • МИНИ ФОТОСЕСИЈА
 • Прибор и сервирање на храната
 • Грицки за сите деца
 • Цртање на лице по желба
 • Анимација и игри
 • Покани
 • Караоке шоу со два микрофони
 • Професионални фотографии
 • Уникатна диско забава со ласери

Краток опис

Во срцето на населбата Аеродром, се отвори Orange Kids Club & Caffè, ново магично катче за сите деца и родители. 

 

Топол амбиент за вашето попладневно кафе и игротека за вашите најмили, каде ќе ве пречекаат Дизниевите ликови и принцезите на првиот детски клуб.

 

Со капацитет до 40 возрасни лица во кафулето и уште исто толку деца во модерно уреден, безбеден и современо опремен простор по највисоки стандарди, клубот ви нуди одлична можност за најдобрите детски и тинејџерски роденденски забави. 

 

Клуб во кој сите детски соништа и желби се остваруваат и каде забавата, играта и смеата се на врвот на нашата листа на приоритети.

 

Во рамките на Orange Kids Club & Caffè, функционира и детското студио каде членуваат мултиталентирани дечиња на возраст од 5 до 12 години.

 

Orange Kids Club & Caffè има одличен тим од вистински професионалци и ентузијасти со детски дух. Едукатори и аниматори кои се убедени дека со правилен и креативен пристап и трудољубивост, талентот на вашето дете ќе прерасне во совршено ремек дело.

 

Токму затоа, доколку и вие верувате дека вашето дете поседува талент или само сакате продуктивно да се забавува и инспирира или да ви се случат најдобрите роденденски забави бидете и вие дел од портокаловата приказна.

 

JUMBO ПАКЕТ ЗА 9500 ДЕНАРИ за СЕПТЕМВРИ и ОКТОМВРИ:

  

 • Кетеринг (3 фамилијарни пици, кифли, 3 ладни ордевери)
 • Неограничено пиење
 • Суперслатка масичка со тема по желба (мини мафини, ролери, чоко флипс, мастики, кроасани и бонбони)
 • МИНИ ФОТОСЕСИЈА за славеникот
 • ПОДАРОК за на училиште
 • Сокче за секое детенце
 • Грицки за сите деца
 • Цртање на лице по желба
 • Анимација и игри
 • Покани за гостите
 • Караоке шоу со 2 бежични микрофони
 • Професионални фотографии
 • Уникатна диско забава со ласери
 • Понудата се однесува до 25 возрасни лица

Мапа на игротека

View Orange Kids Club & Caffè in larger map