Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!


Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

BELLEVUE HOTEL

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Hotel Otvoren Prostor Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Летна тераса 550 861 (без пијалак)
Lafayette Ресторан 200 861 (без пијалак)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 70 77 47 77

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

Bellevue Hotel е место каде започнува вашата љубовна приказна и единствено место каде што има прекрасен спој со природата.

 

Главната посветеност на HOTEL | RESTORANT BELLEVUE е Вашата свеченост да помине подобро од Вашите очекувања, а тоа значи: Целосно покриена летна тераса со максимален капацитет од 550 гости и простор за играње од 100-300 м2. Најсовремена кујна според HACCP. Посебен простор за музиката. Можност за поставување на секаков вид осветлување и декорација. Посебен простор за пречек на гостите и фотографирање. Сопствен паркинг со капацитет од 500 автомобили.

 

Во цената на менито е вклучено: Соба за младите, Бунгалов, Невестинска торта, Шампањ, Декорација на столици и маси, Факели за дополнителен ефект на целосниот амбиент, Просторот на нашата црква и дворот околу црквата за организација на венчавање и матично. Професионален пакет за фотографирање со гратис 50 фотографии и албум, хостеси за сместување на гости, ЦД од сите фотографии, бонови за вечера, покани, двајца фотографи, фото сесија, изработка на Photo Book. За повеќе од 250 гости - Професионално осветлување на целиот простор на терасата со Звездено небо, Димна машина, 40 рефлектори во боја по избор, пратечки топ...

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Мапа на свадбена локација

View BELLEVUE HOTEL in larger map