Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!


Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

HOLIDAY INN SKOPJE

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Hotel Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Holiday Inn Skopje 480 985 (без пијалак)

Краток опис

Хотел Холидеј Ин Скопје (Holiday Inn Skopje) – Вашиот избор за свадба од соништата!


Прославете го почетокот на вашето заедничко животно патување во нашиот брендиран хотел, познат по беспрекорната услуга, големиот избор на иновативни менија за сечиј вкус и елегантната атмосфера, кои ќе ви ја направат свадбената свеченост незаборавна. Со задоволство ќе ви помогнеме детално да ја испланирате вашата совршена и уникатна прослава. Опуштете се и уживајте во амбиентот осмислен само за вас. 


Понудата за свадби вклучува:

  • Апартман за младите со појадок и мини бар
  • Пенливо вино
  • Невестинска торта
  • Декорација на маси и столици
  • Сауна и фитнес
  • Дегустација за одобрено мени за 2 лица
  • Паркинг за 8 возила
  • Попусти и бенефиции за сместување на ваши гости
  • Цена на неограничен пијалак: од 280 денари

 

Мапа на свадбена локација

View HOLIDAY INN SKOPJE in larger map