Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ла Тана за свадби

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Голема сала 550 1105 (со пијалак)
Мала сала 350 1105 (со пијалак)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 78 200 544

Краток опис

Ла Тана за свадби е нова и ултрамодерна локација за свадбени свечености лоцирана во комплексот Камник. Ресторанот е сместен во пријатна и тивка зелена околина, надвор од градскиот метеж, а сепак блиску до центарот на градот. 

Ла Тана за свадби располага со две сали со капацитет до 550 и 350 гости што го прави совршено место за вашата поголема или помала свадба. 

Нашето 5 годишно искуство и успех во работата со брендот Ла Тана е само уште една потврда дека за вашиот најважен ден во животот ќе се погрижи тим составен од професионалци. 

 

Ве очекуваме!

 

ВАУЧЕР ЗА СВАДБА

  • Дознајте како до 500€ ВАУЧЕР во Ла Тана за свадби тука

 

СВАДБЕНО ПАТУВАЊЕ ВО ПАРИЗ

  • Сите парови кои ќе закажат свадба во Ла Тана за свадби и свадбени фотографии во Manca - Wedding Photography & Cinematography за сезоната 2019, учествуваат во наградна игра за свадбено патување во градот на светлината каде што фотосесија ќе ви направи еден од нашите најдобри фотографи, Манца
  • Покрај оваа главна награда, на секој пар му подаруваме и ваучер за свадбени фотографии во вредност од 50 евра

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View La Tana for wedding in larger map