Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!


Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Рагуза 360

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking WiFi Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Рагуза 360 400 1170 (без пијалак)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 70 282 111

Краток опис

Рагуза 360 е современ ивент центар специфичен по својата локација и амбиент. Оплеменет е со модерен минималистички ентериер и нота на софистицираност со цел да ги дизајнира вашите најважни настани од животот.

 

Прославете во уникатен простор и луксузен амбиент, совршено надополнет со прекрасниот поглед на град Скопје.

 

Свадби:

 

Доколку вашата свадба ја замислувавте во модерен амбиент, на префинето место кое зрачи со својата софистицираност, тогаш вие сте на вистинското место.

 

Атрактивната локација, ентериерот и вкусната храна надополнети со беспрекорната услуга со сигурност ќе Ве импресионира вас и вашите гости. Повелете и создадете си комплетно уживање во вашиот најсвечен ден од животот.

 

Корпоративни настани:

 

Рагуза 360 е идеалниот избор за организирање на вашите корпоративни настани. Дозволете да бидеме една од причините за вашата успешно организирана деловна средба.

 

Нашиот уникатен простор, комфор и професионален тим ќе се погрижат вашите идеи да се преточат во реалност.

 

Настани:

 

Нашиот елегантен простор, вкусната храна, брзата услуга и широката палета на дополнителни услуги како што се декорации и анимации, со сигурност ќе бидат доволен мотив да не одберете како организатори на вашиот роденден, крштевка или мекици. Дозволете си комплетно уживање на вашата сопствена прослава.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Мапа на свадбена локација

View Ragusa 360 in larger map