Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ресторан Гранд Гарден

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Privaten Parking WiFi Klimatizirano Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Ресторан Гранд Гарден 360 1107 (со пијалак)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон

    +389 75 443 964

Краток опис

Повелете во ресторан Гранд Гарден, ние ги исполнуваме Вашите желби.

 

Ќе правите свадба? Не двоумете се. Посетете не. Се останато е наша задача.

 

Професионалниот тим ресторанот Гранд Гарден ќе ги направи Вашите свечени моменти уште попријатни со врвна услуга, пријатен амбиент, прекрасна храна...

 

Исто така организираме секаков вид на приватни и деловни прослави и настани.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Restaurant Grand Garden in larger map