Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!


Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Ресторан Парк

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Restoran Privaten Parking WiFi Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Ресторан Парк 350 1040 (без пијалaк)

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

Ресторанот “Парк” претставува магичен сплет од стилски ентериер, декорација и професионално осветлување, со капацитет кој овозможува свадбена прослава за 350 лица.

 

Прекрасниот амбиент, внимателно осмислениот концепт како и нашата локација во градскиот парк на Скопје, го прават овој ресторан поинаков и се само дел од причините зошто токму тука да го прославите вашиот посебен ден.

 

Покрај сите останати детали, за една успешна прослава потребна е и одлична храна. За таа цел, подготвивме повеќе мениа за сечиј вкус, а нашите врвни готвачи ќе се погрижат тоа да биде вкусно и топло сервирано пред секој ваш гостин.

 

При склучувањето на договорот, ви следува и специјално изготвен “wedding planner” кој значително ќе ви биде од помош при планирање и организација на вашата свадба од соништата. За време на прославата на располагање ќе имате и посебна соба за невестата и младоженецот.

 

Иако нов во градот, ресторан Парк е продолжување на една успешна, 25 годишна традиција во угостителството, дел од брендот Ragusa. Наш основен предизвик е секоја свадба да биде успешно реализирана, младенците задоволни, а гостите доволно импресионирани за да раскажуваат. Повелете и уверете се во нашиот докажан квалитет.

Погледнете ги видеата од прекрасната атмосфера на Ресторан Парк:

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Restaurant Park in larger map