Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!


Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Вила Веранда

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Otvoren Prostor Nevoobicaena Lokacija Privaten Parking Klimatizirano Garderoba Kreditna Karticka
Место Капацитет Цена
Тераса 330 1230 (со пијалак)
Затворен ресторан 120 1230 (со пијалак)

Пресметајте ја вредноста на Вашата свадба

Број на гости
x
Цена на мени
=
МКД
Вредност на свадба

Краток опис

Вила Веранда е нов комплекс на падините на Водно во с. Нерези, со уникатна локација опкруженa со недопрена и живописна природа. Целиот комплекс нуди незаборавен поглед на Скопје кој никого нема да остави рамнодушен.

 

Сакате различна свадба? Вие сте на правото место. 

 

Вила Веранда ви нуди уникатен амбиент, модерна услуга, квалитетна храна и свадба прилагодена на Вашата замисла.

 

Сакате свадба од соништата? Посетете не и ќе видите дека може да се оствари.

 

Испрати барање за свадба, резервирај во локацијата и искористи свадбени попусти од Термин.мк!

Преземачки материјали

Мапа на свадбена локација

View Villa Veranda in larger map