На нашиот блог споделуваме многу идеи за забавен детски роденден. Од теми за првиот роденден на вашето дете до супер забавни активности кои можете да ги организирате во некоја од скопските игротеки.

 

Овој пат, издвоивме 10 супер торти со кои можете да ги изненадете малите роденденковци.

 

Корнет торта

 

 

Џунгла

 

 

Чудовишта

 

 

Виножито

 

 

Нуркач

 

 

Крофна

 

 

Лебдечка торта

 

 

Monsters INC.

 

 

Маченце

 

 

Сладолед торта

 

 

Сега кога се инспириравте, дознајте како до 20% попуст на супер вкусна торта од Канела! Изберете ја омилената игротека, испратете онлајн барање со Термин.мк и искористете го попустот!