Мај е месец на весели родендени и супер понуди!

 

Затоа, ви подготвивме супер изненадувања! Ѕирнете ги сите априлски роденденски понуди во најдобрите игротеки во градот:

 

 

 

Дали знаевте дека со секоја резервација во една од игротеките добивате и 20% попуст на роденденска торта од Канела? Како?

 

🌈 Изберете ја вашата омилена игротека

 

📆 Пребарајте слободен термин за роденден и испрати електронско барање

 

🎂 Резервирајте во игротеката и контактирајте нè за 20% ПОПУСТ од Канела

 

Ние ги имаме најдобрите, Ваше е да одберете 😊.