Време е за незаборавен пролетен роденден! Најдобрите игротеки се подготвени за супер забава, со неодоливи понуди и попусти за малите роденденковци! Исто така, погледнете што е ново во светот на шарените катчиња.

 

 

 

 

НОВОСТИ

  • Игротека Колорес со уште една НОВА ЛОКАЦИЈА во Карпош
  • Stella Kids Club на НОВА ЛОКАЦИЈА во Кисела Вода

 

Дали знаевте дека со секоја резервација во една од игротеките добивате и 20% попуст на роденденска торта од Канела? Како?

 

🌈 Изберете ја вашата омилена игротека

 

📆 Пребарајте слободен термин за роденден и испрати електронско барање

 

🎂 Резервирајте во игротеката и контактирајте нè за 20% ПОПУСТ од Канела

 

Ние ги имаме најдобрите, Ваше е да одберете 😊.