Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

АТК Фамили Клуб

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Место Капацитет Цена
АТК Премиум Клуб 70 деца + 150 возрасни 2800 (простор)
Испратете барање или јавете ни се
 • Телефон:

  +389 70 99 22 00

Краток опис

 Почитувани родители, дали сакате да им приредите незаборавна роденденска забава на своите најмили?

 

Тогаш сте го направиле вистинскиот избор затоа што секоја Ваша желба е реалност.

 

Токму така во детскиот дел од АТК Фамили Клуб кој што е составен дел од Тенискиот Клуб АТК и се наоѓа позади VIP Базенот Карпош – Младост (поранешна летна тераса) СЦ Борис Трајковски вашиот роденден е поразличен од сите останати.

 

Имаме понуди за родендени на сите возрасти, изберете од следните понуди: 

 • Забава со вашиот избран омилен лик – музика, играње, цртање, анимирање (препорачано од 3 до 6години)
 • Бампер боат забава – возење со бротчиња на вода, играње во игротека  и игра на останати игри во игротека (препорачано од 3до9год)
 • Штафетно натпреварувачки динамички игри – игри без граници (препорачано над 7години)
 • Тенис забава (тимски турнир со поголеми теннис топки) (препорачано над 9години)
 • Win win games (натпреварувачки игри за во затворен простор) (препорачано над 8години)
 • Диско Караоке (диџеј со караоке) (препорачано над 9години)
 • Ву Шу роденден – кинеска самоодбранбена вештина – (препорачано над 9години)
 • Аква роденден (вип базен) (препорачано над 9години)

 

*За уште поголема забава можеме да направиме комбинација од повекето содржини дадени во понудата без разлика на возраста

 

Во мирот и тишината и природата со нејзиното зеленило кое го нудиме ќе уживате во секој момент додека Вашите најмили си играат и рекреираат. Вие почитувани, ќе уживате и ќе се релаксирате во амбиентот и највкусното кафе во градот. За да бидете мирни и спокојни за Вашите најмили ќе се погрижи одговорно лице кое е со нив во секое време, децата ќе се забавуваат со Бротчињата на вода (Бампер боат), ќе скокаат на Замок Баунсер, ќе трчаат и лизгаат на лизгалка, пливаат и забавуваат во базен Карпош, игаат тенис, играат мини баскет и фудбал, забавни штафетни  натпреварувачки моторички игри, маскоти со многу балони, игри без граници, Minute to WIN Games,  пеење караоке и играње во диско итн. Капацитетот на објектот располага да го направите и Вашиот најголем и најброен роденден до сега.

 

Ви посакуваме убави моменти со добра забава

Ваш АТК Фамили Клуб – вашиот фамилијарен клуб!

Мапа на игротека

View ATK Family Club (Kids area) in larger map