Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Игротека Magic House

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Место Капацитет Цена
Игротека Magic House 50 деца + 40 возрасни 2000 (простор)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон:

    +389 72 308 468

Актуелни понуди

ПРОМОЦИЈА АПРИЛ И МАЈ
2000 (простор)
Редовна минимална цена
% 20
Попуст
МКД 400
Заштеда
МКД 1600
Цена со попуст
Услови на користење
  • Супер роденденски пакет за само 1600 денари за АПРИЛ и МАЈ 2019
  • Роденденски пакет за 1000 денари за сите роденденковци кои веќе славеле роденден во Игротека Magic House
  • Шарен и забавен простор за детска забава
  • Мини диско
  • Најдобра анимација и најљубезен персонал
  • Најубава летна тераса и простран внатрешен простор за вашите гости

Краток опис

Сакате незаборавна забава за Вашите најмили?

 

Дојдете во игротека Magic House, новоотворената куќа за забава за сите деца.

 

Со голем и шарен лавиринт, базен со шарени топки, мал луна парк, диско соба и караоке, анимација по желба, многу фотографии, оваа игротека е вистинското место за вашите волшебни прослави, забави и родендени каде што миговите со Вашите најмили ќе ги памтите вечно.  

За релаксација на возрасните имаме прекрасно уреден двор и љубезниот и секогаш насмеан персонал дополнително  ќе Ве примами да не изберете нас. Дворот располага со капацитет до 60 гости.

 

Сакате со пријателите да се напиете кафе, а децата да играат покрај Вас? Повелете во игротека Magic House.  Вашите деца ќе бидат згрижени, додека Вие се одмарате од напорниот ден.

 

Во игротека Magic House сите ваши желби маѓично се претвораат во реалност, на вас е само да дојдете.

 

Вистинскиот избор, затоа што заслужувате да поминете прекрасни и незаборавни мигови, е игротека MAGIC HOUSE!

 

Преземачки материјали

Мапа на игротека

View Playground Magic House in larger map