Најава

Најавете се со Вашиот кориснички профил за да ги користите сите придобивки од Termin.mk!

Регистрација

Брзо е, бесплатно и безбедно! - Искористете ги сите придобивки од Termin.mk!

Сакам да примам новости

Се согласувам со условите на користење и политиката на приватност на Termin.mk

Куглана 4Bowling Capitol Mall

Мора да сте најавен, за да означите посакувани локации

Место Капацитет Цена
Куглана 4Bowling 82 (деца + возрасни) 1500 (лента)
Испратете барање или јавете ни се
  • Телефон:

    +389 70 99 22 00

Актуелни понуди

ПРОМОЦИЈА
1500 (лента)
Редовна минимална цена
% 50
Попуст
МКД 750
Заштеда
МКД 750
Цена со попуст
Услови на користење
  • 50% ПОПУСТ на закуп на лента заклучно со 31.08.2018 г.
  • Промоцијата важи само за ново закажани родендени (не за веќе закажани)
  • Оваа промоција не се комбинира со останати промоции и попусти
  • Потврдете ја вашата резервација најдоцна до 24.05.2018 г.

Краток опис

4Bowling опремен од водечкиот американски производител на опрема за куглање и билјард Brunswick е дизајнирана да го претставува најдоброто место за забава, рекреација, дружење и освежување.

 

На 400 м2 има подготвено  4 патеки за куглање, две билјард маси, бар и сето тоа надополнето со пространа и отворена тараса.

 

Дружењето со 10 кегли претставува друштвена игра наменета за сите возрасти. Благодарение на позитивното чувство кое го предизвикува, натпреварувачкиот дух и забавата претставува одлична содржина за организација на роденденот на Вашето дете. 

 

Куглање и мини диско забава со омилените хитови, добра храна и пијалак е одличен начин да се прослави еден од најпосебните денови за секое дете.

Мапа на игротека

View 4Bowling Capitol Mall in larger map